Nově v nabídce kromě sídla firmy také ready made společnosti a založení společnosti s.r.o. již od 17 900 Kč.

Dotazy na sídlo firmy

Jak probíhá zřízení sídla firmy, jak na změnu sídla firmy a další

Jaký je postup zřízení sídla firmy?

Zřízení sídla firmy s námi je velmi rychlé, všechny smlouvy a potřebné papíry připravujeme zpravidla do druhého dne a tak kompletní zřízení sídla firmy může být otázka jen několika málo dnů. Váš čas je drahý a my to víme, proto nabízíme i full servis při změně sídla společnosti a zápisu do obchodního rejstříku, pro více informací se podívejte na náš ceník poskytnutí sídla.

Zřízení sídla firmy krok za krokem

  1. Na našich stránkách si dle přehledného ceníku vyberete požadovanou variantu sídla firmy a doplňkové služby, pokud si s výběrem nevíte rady, rádi Vám poradíme.
  2. Provedete nezávaznou objednávku sídla firmy pomocí našeho formuláře, telefonicky či e-mailem.
  3. Zašleme Vám kalkulaci celkové ceny sídla firmy, ve které si můžete ještě jednou ověřit konečnou částku za všechny vybrané služby sídla společnosti.
  4. Po potvrzení objednávky Vám zašleme poštou smlouvu a všechny další potřebné dokumenty k podpisu. Součástí zásilky je i zpáteční obálka s předvyplněnou adresou, podepsané dokumenty tedy stačí pouze podepsat, vložit do této zpáteční obálky a vhodit do poštovní schránky.
  5. Po obdržení platby na náš bankovní účet Vám zašleme poštou originální výpis z katastru nemovitostí a souhlas s umístěním sídla firmy v naší nemovitosti.
  6. Nyní již můžete provést změnu sídla firmy v obchodním rejstříku.
Přejít na ceník poskytnutí sídla